20 Maj 2024

Biurko do 1000zł - ranking

1
ranking-photo
mdd Ogi M

Biurka Ogi dostępne są również z funkcją regulacji wysokości. Pozwala to dostosować wysokość blatu do wzrostu lub charakteru pracownika. Poprawia to znacznie komfort i jakość pracy. Mogą być stosowane zarówno jako samodzielne stanowiska pracy lub hotdeski, jak i rozbudowane systemy, które doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach wielostanowiskowych i open space.

719,55 zł

Kup teraz
2
ranking-photo
mdd Ogi Q

Do wyboru jest wiele kolorów blatów i ram, dzięki czemu biurko pasuje do każdego pomieszczenia. Można ich używać jako biurek lub samodzielnych stanowisk pracy. Można też tworzyć rozbudowane systemy do otwartych przestrzeni lub pomieszczeń wieloosobowych.

802,58 zł

Kup teraz
3
ranking-photo
Riva

Biurko RIVA to nowoczesne arcydzieło w eleganckim wydaniu. Jego minimalistyczny design i unikalne połączenia kolorystyczne zachwycają. Stelaż wykonany jest z drewna dębowego w jego naturalnej, jasnej kolorystyce. Doskonale komponuje się z białym blatem z płyty MDF, który jest długi i niezbyt szeroki. Ten projekt doda Twojemu wnętrzu elegancji, klasy i nowoczesnego charakteru.

999,00 zł

Kup teraz
4
ranking-photo
Molly 3X

Dużą popularnością cieszy się minimalistyczne biurko Molly 3X marki Elior. Dlaczego tak bardzo kochamy minimalizm Ten styl sprawia, że wnętrza są proste i funkcjonalne. Łatwo jest później wprowadzać zmiany. To biurko jest idealne do tworzenia wielu aranżacji. Można je również wykorzystać do łączenia różnych stylów i kolorów. Biurko Molly 3X łączy w sobie klasę i oryginalność.

858,00 zł

Kup teraz
5
ranking-photo
Fibi 2X

Biurko Fibi 2X to doskonały wybór do domu i biura. Fibi może znaleźć się w gabinecie, biurze, salonie, czy pokoju młodzieżowym. Skandynawski design biurka jest ponadczasowy i dobrze wykonany. Biurko Fibi 2X cechuje staranne wykonanie oraz wysokiej jakości, trwałe materiały. Zostały one przekształcone w bardzo praktyczny, minimalistyczny i uniwersalny projekt. Odpowiedź jest prosta: Fibi 2X urzeka pięknym designem i trwałością!

958,00 zł

Kup teraz