20 Maj 2024

Biurko do 2000 zł - ranking

1
ranking-photo
Balma S4

Biurka S4 to trwałe biurka z elektryczną regulacją wysokości. Biurka są niezwykle lekkie i mają stabilną konstrukcję.

Nowoczesne silniki w każdej kolumnie sprawiają, że regulacja wysokości jest łatwa, płynna i precyzyjna. Silniki wyposażone w czujniki mogą niwelować nierównomierne obciążenie.

Biurka elektryczne S4 są ekonomicznym rozwiązaniem dla każdego biura. Montaż mebli jest łatwy i szybki.

1 599,00 zł

Kup teraz
2
ranking-photo
mdd Ogi Drive z manualną regulacją wysokości

Jest to wygodne i łatwe w obsłudze biurko z regulacją wysokości. Wysokość blatu można regulować manualnie w zakresie od 60 do 100 cm. Oferta obejmuje biurka z regulacją wysokości w wersji pojedynczej i podwójnej.

1 832,09 zł

Kup teraz
3
ranking-photo
E-move E100

Bogate doświadczenie firmy Elzap w branży mebli biurowych pozwoliło na stworzenie profesjonalnej linii biurek, która spełnia wymagania stawiane biurkom elektrycznym w przestrzeniach komercyjnych. Seria biurek E-MOVE jest poddawana rygorystycznym testom, aby zapewnić jej prawidłowe działanie nawet przy intensywnym i długotrwałym użytkowaniu. 5-letnia, nieograniczona gwarancja potwierdza jakość produktu. Biurko E100 charakteryzuje się doskonałą równowagą pomiędzy jakością, parametrami i bardzo przystępną ceną. Biurko elektryczne E100 idealnie nadaje się do miejsc, które wymagają dużej trwałości i niezawodności.

1 053,60 zł

Kup teraz
4
ranking-photo
Modulus

Stacjonarne, przezroczyste biurko Modulus jest częścią kolekcji Modulus i łączy w sobie ponadczasowy design i nowoczesne wymagania. To biurko jest idealne dla tych, którzy poszukują klasycznego biurka o tradycyjnym wyglądzie, ale funkcjonalnego i nadającego się do noszenia w nowoczesnych biurach. Łatwo jest łączyć meble Modulus z naszej szerokiej oferty i stworzyć idealny projekt biura.

1 167,27 zł

Kup teraz
5
ranking-photo
Flexus
Stacjonarne biurko narożne z serii Flexus ma ponadczasowy wygląd i nowoczesne funkcje użytkowe. Biurko to jest doskonałym wyborem dla każdego, komu zależy na klasycznym wyglądzie i nowoczesnej funkcjonalności. Jest trwałe i praktyczne. Biurko można łączyć z meblami do przechowywania i praktycznymi akcesoriami z serii Flexus w celu uzyskania optymalnego rozwiązania biurowego.
Biurko narożne prawe posiada wiele cech ergonomicznych. Ergonomiczny blat zapewnia wsparcie dla nadgarstków i przedramion oraz zmniejsza napięcie w ramionach. Przyczynia się to do zachowania prawidłowej postawy podczas pracy. Jest ono bardziej przestronne i głębsze niż tradycyjne modele, dzięki czemu stanowi idealny wybór dla osób, które potrzebują więcej miejsca. Może być umieszczony w każdym rogu pomieszczenia dzięki swojej konstrukcji oszczędzającej miejsce.

1 105,77 zł

Kup teraz