20 Maj 2024

Biurko elektryczne do 3000zł - ranking

1
ranking-photo
Wuteh Sky Premium

Stół biurowy SKY PREMIUM to biurko z regulowaną wysokością, która jest regulowana za pomocą silnika elektrycznego. Charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem. Elektryczna regulacja pozwala na płynne i bezwysiłkowe podnoszenie i opuszczanie blatu w zakresie od 650 do 1290 mm. Blat posiada ukrytą listwę, w której ukryte są silniki elektryczne. Biurko może być użytkowane zarówno w pozycji stojącej jak i siedzącej.
 
Metalowa rama biurka jest malowana proszkowo na kolor srebrny, czarny lub biały i wyposażona w system antykolizyjny. Nogi posiadają nakładki z polerowanej stali nierdzewnej. Blat biurka wykonany jest z trwałej melaminy w różnych kolorach. Wykończenie biurka jest polerowane na wysoki połysk.

2 940,93 zł

Kup teraz
2
ranking-photo
mdd Ogi Drive

Ogi Drive Ergonomiczne systemy dla nowoczesnego biura - biurka Drive zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby osób o różnych stylach i specyfikacjach pracy. Wysokość biurka można regulować ręcznie lub elektronicznie w zależności od potrzeb. Jest to doskonała alternatywa dla długotrwałego siedzenia. Panel sterowania z pamięcią umożliwia szybki powrót do ustawień i określenie własnych preferencji. Dzięki temu regulowane biurko Drive nadaje się zarówno do tradycyjnych biur, jak i może być wykorzystywane do tworzenia nowych sposobów pracy, takich jak hot-desking czy coworking. Drive jest dostępny w wersji jedno- lub dwustanowiskowej. Dzięki temu można łatwo wyposażyć każdą przestrzeń.

2 867,13 zł

Kup teraz
3
ranking-photo
YAASA Desk Pro II
Zaokrąglone rogi, zoptymalizowany wyświetlacz biurkowy i zaokrąglone narożniki sprawiają, że nowy Yaasa Desk Pro II odzwierciedla klasyczną prostotę wzornictwa marki. System zarządzania okablowaniem Yaasa Cable Management pozwala na prowadzenie kabli pod biurkiem.
 
Biurko Yaasa Desk Pro II jest dostępne w trzech rozmiarach. Pozwala to na większą elastyczność i dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Biurko jest na tyle uniwersalne, że może być stosowane w różnych środowiskach, takich jak domowe biuro, gabinet, open space czy sala konferencyjna.

2.928,32 zł

Kup teraz
4
ranking-photo
Zu-Move ZB-200

Biurka Zu-Move ZB200 zostały zaprojektowane tak, aby sprostać potrzebom najbardziej wymagających użytkowników. Nogi posiadają kwadratowy profil, który zapewnia wytrzymałość ramy we wszystkich kierunkach. Wyświetlacz LCD na panelu sterowania wskazuje aktualną wysokość i pozwala na łatwą regulację w zakresie od 71,5 do 121 cm. Można zapamiętać do 4 pozycji wysokości, co pozwala na szybką zmianę pozycji. Podwójny napęd silnikowy pozwala na szybkie podnoszenie (32mm/s) z maksymalną wagą 100 kg. Wszystko to odbywa się niemal bezgłośnie (50 dB). Dla poprawy bezpieczeństwa zastosowano system łagodnego startu-stopu, system antykolizyjny oraz system regulacji czułości. Bezpieczeństwo dzieci gwarantuje również blokada rodzicielska.

1 469,60 zł

Kup teraz
5
ranking-photo
Motion Max
Biurko MOTION jest ergonomicznie zaprojektowane z elektryczną regulacją wysokości. Może być używane zarówno w pozycji stojącej, jak i siedzącej. Elektryczna regulacja wysokości jest płynna i może być dostosowana do potrzeb użytkownika.
 
Stelaż biurka MOTION wyróżnia się wysoką jakością użytych materiałów oraz starannością wykonania. Czynniki te wpływają na wysoki poziom stabilności oraz cichy i płynny ruch. Sercem stelaża jest system podnoszenia i regulacji LINAK(r) z Danii. LINAK to światowy lider w dziedzinie opracowywania niezawodnych rozwiązań siłownikowych na potrzeby biurek i mebli. LINAK DESKLIFT, kompaktowa dwuczęściowa kolumna podnosząca, łączy w sobie następujące funkcje

1 839,00 zł

Kup teraz